O nas

 

          Welldding - konsultantka ślubna specjalizuje się w wydawaniu eleganckich, dopracowanych w każdym szczególe przyjęć.

 

          "Tworzone przez nas śluby i wesela, są przez lata wspominane ze wzruszeniem i na długo pozostają na ustach Pary Młodej oraz zaproszonych gości. Jesteśmy po to, by spełnić wszystkie Państwa organizacyjne oczekiwania i sprawić, by Wasi goście poczuli się usatysfakcjonowani i w pełni zaopiekowani podczas przyjęcia. W tym wyjątkowym dniu będziecie mogli poczuć się swobodnie, wiedząc, że macie u swego boku profesjonalistę, który czuwa nad całym przyjęciem oraz każdym detalem uroczystości. Dzięki nam, zapewnicie sobie komfort oraz skupicie się na sobie i na gościach, ponieważ my już od samego rana aż do zakończenia przyjęcia będziemy do Waszej dyspozycji mając jednocześnie wszystko pod kontrolą.

 

          Organizujemy w całości nawet najbardziej oryginalne pomysły. W przypadku, gdy nie macie Państwo jeszcze wizji swojego wesela, pomagamy dobrać styl uroczystości do Waszych potrzeb i osobowości. Pamiętając o tradycji, dopracowujemy imprezę w każdym szczególe. Dbamy o wszystkie detale zgodnie z najnowszymi trendami. Ponieważ w pracy stawiamy na jakość koordynujemy tylko jedno wesele w wybranym terminie. 

 

          Miesiące jakie spędzimy razem, będą dla Państwa przyjemnością oraz świetną zabawą. Powierzając swój wielki dzień w nasze ręce dostaniecie satysfakcję z efektów, bez obciążania siebie i bliskich zmartwieniami organizacyjnymi."

 

          Działamy na terenie całego województwa lubelskiego.

 

         Zapraszamy również na nasz fanpage